Atribuită Cumpărare directă

Motofierastrau conf. anunt ADV1177192/20.10.2020 . Marfa va fi livrata in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra.Factura va fi insotita de certificatul de conformitate si instructiunile de utilizare

Număr anunț
DA26630190
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat