Atribuită Cumpărare directă

1 LIPICI SOLID 36G BUC 12 2 CHITANTIERE 2 EXEMP. BUC 2 3 FOI PARCURS PERSOANE BUC 5 4 REGISTRU CASA AUTOCOP. BUC 1 5 HARTIE COPIATOR XEROX BUSINESS A4 TOP 25 6 MARKER UB NG BUC 5 7 TEXTMARKER SCHNEIDER 6/SET SET 2

Număr anunț
DA26636988
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Diosig (CUI 19386493)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,05 RON
Valoare atribuită
448,05 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,05 RON

din 448,05 RON estimat