Atribuită Cumpărare directă

1. BRILLI SACI MENAJ 60l 10/SET 28/DISPLAY SR MIXT COLOR - 2.00 SET X 76.79 RON fara TVA / set 2. AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A - 10.00 SET X 49.68 RON fara TVA / set 3. MSV COS L 60 COLECT HARTIE - 1.00 BUC X 0.01 RON fara TVA /

Număr anunț
DA26629462
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.24 ION JALEA (CUI 29443995)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650,39 RON
Valoare atribuită
650,39 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650,39 RON

din 650,39 RON estimat