Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1.DULAP 5X15X400 CM (0.03MC) #2000000340456 buc 27 32.3529 2.DULAP 5X15X500 CM(0.045MC-BUC) #2000000371726 buc 24 41.1681 3.GRINDA 15X15X500CM (0.1125MC)#2000000197128 buc 4 121.8487 4.DULAP 5X15X400 CM (0.03MC) #2000000340456 buc 31 32.3529 5.DULAP 5X20X400CM (0.04MC)#2000000310770 buc 10 43.2773 6.DULAP 5X15X400 CM (0.03MC) #2000000340456 buc 10 32.3529 7.DULAP 5X15X500 CM(0.045MC-BUC) #2000000371726 buc 20 41.1681
- Număr anunț
- DA26654712
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 03419100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.931,56 RON
- Valoare atribuită
- 4.931,56 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.