Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate Biblioraft A4, 80mm, cu cutie, albastru, Pigna (BI-80WUPPA) 3122-a buc 1 Biblioraft A4, 80mm, cu cutie, negru, Pigna (BI-80WUPPN) 3122-n buc 1 Biblioraft A4, 80mm, cu cutie, verde, Pigna (BI-80WUPPV) 3122-v buc 1 Biblioraft A4, 80mm, cu cutie, rosu, Pigna (BI-80WUPPR) 3122-r buc 1 Biblioraft A4, 80mm, cu cutie, portocaliu, Pigna (BI-80WUPLP) 3122-p buc 1 Biblioraft A4, 80mm, cu cutie, galben, Pigna (BI-80WUPPG) 3122-g buc 1 File plastic A4 deschidere sus, standard, 40micr 100buc/set NOKI (NK4830) 6270 set 5 Tus stampila 30ml DONAU, negru (7808001PL-F01) 2863-n buc 3

Număr anunț
DA26645604
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Constanta (CUI 4671785)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,62 RON
Valoare atribuită
108,62 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,62 RON

din 108,62 RON estimat