Atribuită Cumpărare directă

Achizitie imbracaminte CP 2 Oradea, conform PAL cu nr.120 din 19.10.2020. Conform ofertelor inregistrate cu nr. 44892/196.10.2020 si 44896/19.10.2020

Număr anunț
DA26639727
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.393,55 RON
Valoare atribuită
10.393,55 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.393,55 RON

din 10.393,55 RON estimat