Atribuită
Cumpărare directă
HYDROXYAPATITE, NANOPOWDER, >=97%, SYNTH, 25G - 1 buc. HYDROXYAPATITE, 99.999%, SYNTHETIC, 15G - 1 buc. BETA-TRI-CALCIUM PHOSPHATE, > 98% BETAPHASE, SINTERED POWDER, 100G - 1 buc. SELENIUM, POWDER, -100 MESH, 99.99% (NO BULK SALES ALLOWED), 20G - 1 buc. STRONTIUM CARBONATE, 99.995%, 25G - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26639715
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI 9052135)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.745,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.745,40 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.