Atribuită
Cumpărare directă
6 x 5 l Domestos 10 x cloramina 60 x alcool sanitar Mona 5 x 10 L sapun lichid cremos, mar verde 30 x Nufar detartrant 20 x Solutie parchet 10 x 5 L Hygienium dezinfectant suprafete fara clor, avizat M.S. 6 x 10 L solutie pentru gresie, faianta 2 x 5 L Hygienium gel de maini, avizat M.S. 2 x 5 L solutie dezinfectanta maini, avizata M.S. 20 x masti Ffp3
- Număr anunț
- DA26620146
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Virgil Iovanas" Sofronea (CUI 29051355)
- Furnizor / câștigător
- WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.050,42 RON
- Valoare atribuită
- 6.050,42 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.