Atribuită Cumpărare directă

Senzor pentru osciloscop; ≤70MHz Electromagnet de propulsie; 12VDC; 1,2W; 6mm; 120Ω Substanţă curatare coroziune, 500ml; spray Cutie plastic 54x108x45mm Cutie plastic 60x102x100mm Cutie plastic 180x149x40mm Cutie plastic 275x185x40mm

Număr anunț
DA26633478
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
Cod CPV
38342000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134,05 RON
Valoare atribuită
2.134,05 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134,05 RON

din 2.134,05 RON estimat