Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 TEAVA 40X20X1.5 (6ML-BUC) #2000000305301 ml 12 5.5882 2 SILICON SANITAR TRANSP.280ML BOSTIK #8711595167123 #8711595034111 buc 2 11.3445 3 SOLUTIE PARBRIZ -20C 5L PARFUMAT #2000000306193 #0096962008475 buc 1 11.6807 4 BURGHIU METAL HSS-CO ECO 4MM# buc 5 6.3025

Număr anunț
DA26626600
Autoritate contractantă
Școala Profesională Band (CUI 4323225)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,94 RON
Valoare atribuită
132,94 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,94 RON

din 132,94 RON estimat