Atribuită
Cumpărare directă
margarina 500gr-24buc,masline negre f samburi 350gr-60buc,masline versi f samburi 350gr-24buc,casttraveti 720ml-80buc,dulceata 340gr diverse sort-60buc,bors legume 20gr-90buc,dacao 50gr-30buc,fidea 200gr-192buc,orez 1kg-50buc,paste fainoase-25kg,spaghete 400gr-60buc,zahar 1kg-100kg
- Număr anunț
- DA26651164
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
- Furnizor / câștigător
- LIN & EMA SRL (CUI 13313735)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.486,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.486,90 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.