Atribuită
Cumpărare directă
Calculator Lenovo V530-24ICB AIO, Intel Core i5-9400T, 23.8inch, RAM 8GB, SSD 512GB, Intel UHD Graph Transport inclus in pret. Tremen de livrare : 15 zile. Termen de garantie : minim 12 luni. Va rugam sa specificati pe factura numele beneficiarului si al solicitantului. Beneficiar: Facultatea de Psihologie - Pop Gabriela, responsabil achizitie : Raluca Blaga 2688.23 lei fara tva = 3198.99n lei cu tva
- Număr anunț
- DA26645045
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.688,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.688,23 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.