Atribuită Cumpărare directă

Camera pentru microscopie Axiocam 208 color Contine: Camera pentru microscopie Axiocam 208 color Camera Adapter 60N-C 2/3" 0.63x ZEN core v3.1 (sistem achizitie imagine) Termen de garantie 1 an de la data instalarii

Număr anunț
DA26653951
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38519300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.411,76 RON
Valoare atribuită
29.411,76 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.411,76 RON

din 29.411,76 RON estimat