Atribuită Cumpărare directă

Pachet 1 licenta Microsoft 365, furnizata ca abonament lunar si include urmatoarele aplicatii instalate local pentru pana la 5 dispozitive de tip laptop/desktop ale aceluiasi utilizator : Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Publisher, Acces, OneDrive Perioada contractuala 24 luni Abonament lunar: 8.8 Euro 1 EURO = 4.8730 Lei

Număr anunț
DA26656810
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA CLUJ (CUI 16453440)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.029,12 RON
Valoare atribuită
1.029,12 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.029,12 RON

din 1.029,12 RON estimat