Atribuită
Cumpărare directă
ODORIZANT REZERVA SPRAY 250ML BUC 52 LAVETE UMEDE 3BUC/SET BUC 100 PASTA CURATAT VASE 500G BUC 96 FARAS PLASTIC BUC 50 MATURA REZERVA BUC 100 COADA MATURA BUC 100 PERIE WC CU SUPORT SET 50 DETERGENT AUTOMAT 10KG/SAC SAC 25 PASTILE PISOAR 1KG 150TB SET 10 DETERGENT GEAM 5L BUC 10 DETARTRANT 1L BUC 50 MANUSI MENAJ M PER 500 SPRAY MOBILA 400ML BUC 20 SAC IMENAJ 25L 50BUC/SET SET 100
- Număr anunț
- DA26653483
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.174 RON
- Valoare atribuită
- 4.174 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.