Atribuită Cumpărare directă

REGISTRU A4, 100 file, HERLITZ- DICTANDO, NOTES ADEZIV INDEX 12*45mm, HO-21050, NEON MIX, PLASTIC, PLIC TB4 ( B4 ), 250*353mm, SILICONIC, burduf de 30mm, KRAFT / MARO,CUB HARTIE COLOR Office Products, 85*85*40mm, BROSAT, BANDA ADEZIVA 25mm*66m,DOSAR din carton alb cu SINA, PERFORATOR NOKI H30 pentru 30coli NUMAR DE REFERINTA: 9045444-1, PIX GEL DELI MATE, 0.5mm, mecanism, MARKER PERMANENT CENTROPEN-NEGRU, EVIDENTIATOR PELIKAN-GALBEN

Număr anunț
DA26627445
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30192125-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,62 RON
Valoare atribuită
263,62 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,62 RON

din 263,62 RON estimat