Atribuită
Cumpărare directă
Turbidimetru de laborator TL2310 Conform cu ISO 7027, DIN EN 27027, DIN 38404 Sursa de lumina: LED Domeniul de masurare: 0-1000 NTU Meniu in limba romana Ecran tactil color Include: - solutii standard de calibrare (<0.1, 20, 200, 1000, 4000 NTU) - 15 mL ulei siliconic - 6 cuve pentru probe - material pentru sters cuve - husa protectie turbidimetru - accesorii pentru alimentare la 220V - manual de utilizare in lb. romana
- Număr anunț
- DA26649555
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.707,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.707,50 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.