Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cadastru - Prima inscriere in cartea funciara - drumuri satesti si comunale.

Număr anunț
DA26641426
Autoritate contractantă
COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI 4327545)
Furnizor / câștigător
TOP RETRO SRL (CUI 19152530)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON

din 33.000 RON estimat