Atribuită Cumpărare directă

Sevalet metalic personalizat - Departamentul pentru Relatii Interetnice. Șevalet telescopic aluminiu, 95*160 cm, extensibil, compact si stabil, pentru pictură, logo-ul DRI-ului într-un loc unde este vizibil. Macheta produsului se va realiza pe baza conceptiei grafice transmisa pe e-mailul firmei in vederea obtinerii "Bunului de executie".

Număr anunț
DA26647132
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520,90 RON
Valoare atribuită
2.520,90 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520,90 RON

din 2.520,90 RON estimat