Atribuită Cumpărare directă

Pachet Cartuse Brother 6510: 2 buc x CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1240/LC1280 BLACK, 2 buc x CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1240/LC1280 CYAN, 3 buc x CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1240/LC1280 MAGENTA, 2 buc x CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1240/LC1280 YELLOW

Număr anunț
DA26658324
Autoritate contractantă
Comuna Cetatea de Balta (CUI 4562478)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54 RON
Valoare atribuită
54 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54 RON

din 54 RON estimat