Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) (conform decont prima nr28/21.10.2020 autovehicule : AR03ZHH, AR05XKU,GHIOROC89AR, GHIOROC30AR, GHIOROC34AR, GHIOROC38AR ), aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor parcului auto a Primariei Ghioroc, conform descrierii dumneavoastra

Număr anunț
DA26636844
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.978,72 RON
Valoare atribuită
3.978,72 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.978,72 RON

din 3.978,72 RON estimat