Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta solicita achizitionarea lucrărilor în vederea realizării „Înlocuire învelitoare la Baza sportivă Teiș, sat Teiș, comuna Șotânga, județ Dâmbovița” Lucrările solicitate sunt atașate în listele de cantități - formularul F3, pe care ofertantul le cotează pe fiecare articol în vederea exprimării prețului total al achiziției. Suprafața totală a învelitorii ce necesită înlocuire este de 265 mp conform Proiect tehnic nr. 113P/2020, ce va fi pus la dispoziția ofertantului, în vedererea executării lucrărilor, în cazul acceptării ofertei.

Număr anunț
DA26655677
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Furnizor / câștigător
CONSTAR INDUSTRY SRL (CUI 22211254)
Cod CPV
45261000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.725 RON
Valoare atribuită
43.725 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.725 RON

din 43.725 RON estimat