Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie:Domestos 10*8.40 LEI.Pronto mobila 7*12.60LEI. Maturi sorg10*12.60LEI Detergent geam10*8.40LEI .Mopuri 10*6.72LEI . Galeti cu mop 5*22.68LEI . Cozi maturi 10*5.04LEI. Rivex gresie 5*31.93LEI . Igienol3*15.12LEI

Număr anunț
DA26625853
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ILIE MARTIN BRABOVA (CUI 15075354)
Furnizor / câștigător
TANCOM IMPEX SRL (CUI 21121536)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818,21 RON
Valoare atribuită
818,21 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818,21 RON

din 818,21 RON estimat