Atribuită Cumpărare directă

RAID ELECTRIC REZERVA 20 BUC * 11,27 = 225.4 BENZI MUSTE CUCHOL 4BUC/SET 10 SET * 5,04 = 50,41

Număr anunț
DA26586071
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
Furnizor / câștigător
EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
Cod CPV
24452000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,81 RON
Valoare atribuită
275,81 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,81 RON

din 275,81 RON estimat