Atribuită Cumpărare directă

1 CF259X Buc 6 x 1030 ron 2 TN221k Buc 2 x 230 ron 3 TN221C/M/Y Buc 6 x 370 ron 4 CF226A Buc 3 x 610 ron 5 Cartidge 703 Buc 3 x 290 ron 6 Cartidge T COMPATIBIL Buc 5 x 100 ron 7 LemarkMX310-2500pg Buc 2 x 450 ron 8 Xerox WC M24 black Buc 1x 450 ron 9 Xerox WC M24 C/M/Y Buc 3 x 500 ron

Număr anunț
DA26591435
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMANZIALĂ SPECIALĂ PENTRU SURZI NR. 1 (CUI 5054834)
Furnizor / câștigător
EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI 32458350)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.910 RON
Valoare atribuită
14.910 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.910 RON

din 14.910 RON estimat