Atribuită
Cumpărare directă
VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia entitatii contractante, in incinta Statiei de Epurare Buzau, adresa: soseaua Vadu Pasii, nr 1-2, localitatea Buzau; pers de contact Simion Sandel tel 0726346118; Banda avertizare cu fir de cupru 500 m/rola (pt. detectare conducta) - 3 role; Banda avertizare si delimitare, culoare rosu-alb alternant, latime 70 mm, 200 m/rola - 7 role.
- Număr anunț
- DA26591601
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44424300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.184,95 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.