Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA26592398
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.010,91 RON
Valoare atribuită
11.010,91 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.010,91 RON

din 11.010,91 RON estimat