Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de decolmatare santuri adiacente strazilor Stefan cel Mare , Bozian si principala 0,5 km -sat Zemes din Comuna Zemes, judet Bacau, conform caiet de sarcini pus la dispozitie de autoritatea contractnta la sectiunea documente atasate

Număr anunț
DA26593317
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
OVERLAND GRUP SRL (CUI 16541290)
Cod CPV
45112400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.605,04 RON
Valoare atribuită
11.605,04 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.605,04 RON

din 11.605,04 RON estimat