Atribuită
Cumpărare directă
asigurare autovehicul (CASCO) pentru un autoturism SUZUKI Hatchback 95,00kW 5D5S (2020.01 - 2020.04) SX4 S CROSS HYBRID (2020 - 2020), An fabricatie:2020, 1373 ccm, 95 kw, 1950 kg. Suma asigurată - 87.000 RON. Perioada de asigurare va fi 1 an de a emiterea politei.
- Număr anunț
- DA26581865
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Cruce Roșie din Romania Filiala Galati (CUI 3127506)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.704 RON
- Valoare atribuită
- 1.704 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.