Atribuită
Cumpărare directă
Savo este aliatul tau pentru protectia casei si a familiei! Savo spray dezinfectant universal este ideal pentru indepartarea murdariei, grasimii si curatarea zilnica a tuturor suprafetelor lavabile din casa, lasand un parfum placut. - Omoara pana la 99.99% din bacterii. - Indeparteaza alergenii cauzati de caini, pisici si polen. - Curata si dezinfecteaza. - Elimina bacterii precum Salmonella, Stafilococul auriu (MRSA), E.coli & Listeria si virusuri gripale precum H1N1. Beneficii: Solutia perfecta pentru protectia completa a casei; Poate fi folosit pe orice suprafata din casa; Produs de curatenie cu dubla actiune- curata murdaria si DEZINFECTEAZA ORICE SUPRAFATA; Omoara 99.9% dintre bacterii (Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aures, Enterococcus hirae); Indeparteaza alergenii (cauzati de praf, polen, animale de companie); Omoara fungii (Candida albicans, Aspergillus niger); Se poate folosi pe suprafetele din casa cu intra in contact si cei mici; Se poate folosi pe suprafetele din casa cu intra in contact si animalele de companie; Suprafetele curate si stralucitoare; Parfum placut; Formula sigura pentru casa si cei dragi; Se poate folosi fara manusi.
- Număr anunț
- DA26588603
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,10 RON
- Valoare atribuită
- 227,10 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.