Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Aviz MS =OFERTA SPITALE=; Masca oxigen adult; Masca oxigen cu furtunas pediatric ; Scutece adult unica folosinta Seni Standard Large; Teste glicemie ACCU CHECK Active / Instant / Bandelete ==Gratuit aparat de glicemie== - PT. UPU - CF.COM.

Număr anunț
DA26627778
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.828 RON
Valoare atribuită
5.828 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.828 RON

din 5.828 RON estimat