Atribuită Cumpărare directă

Medalii loc I - metal auriu, diametrul 5cm cu snur textil tricolor, inscriptionate DSTMB 400 buc Medalii loc II - metal argintiu, diametrul 5cm cu snur textil tricolor, inscriptionate DSTMB 400 buc Medalii loc III - metal bronz, diametrul 5cm cu snur textil tricolor, inscriptionate DSTMB 600 buc

Număr anunț
DA26602057
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU SPORT A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 27443786)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
18512200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.038 RON
Valoare atribuită
10.038 RON
Data publicării
17.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.038 RON

din 10.038 RON estimat