Atribuită
Cumpărare directă
EVO-L01 Etichete albe aa (autocolante) 210x297 mm pt imprimante A4 100 coli/top - colturi drepte 1/A4 top 4 15,84 EV4K15 Banda dublu adeziva 24mm x 20m EVOffice Buc 2 1,80 EV4B03/7RO Biblioraft carton plastifiat cu margine metalica, buzunar plastic, A4, 7.5 cm EVOffice- rosu Buc 4 3,60 EV2C04 Capse 24/6 1000buc/cutie EVOffice cut 4 0,43 EG13A09 Hartie (carton) copiator A4, 160 g, 250 coli/top Xerox Premier top 3 25,60 EV13A08VE Hartie (carton) culori pastel A4, 160 g/mp, 250 coli/top Evoffice-verde top 1 20,00 EV13A08AB Hartie (carton) culori pastel A4, 160 g/mp, 250 coli/top Evoffice-albastru top 1 20,00 EV3B06 Clip hartie 51mm 12 buc/cutie EVOffice cut 3 4,50 EV4D04AB Dosar din plastic cu sina si 2 perforatii EVOffice Economic Line albastru Buc 150 0,27 EV8A03 Folie laminat A4 (216*303 mm) 100 microni 100 coli/top EVOffice top 1 22,68 EV4A02 Folie protectie documente A4, 30 microni, 100 buc/set EVOffice Superior Line Set 2 4,46
- Număr anunț
- DA26591103
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02539 (CUI 11873604)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,48 RON
- Valoare atribuită
- 285,48 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.