Atribuită Cumpărare directă

Panou plexiglas protectie sanitara individuala - plexiglas 4 mm grosime - 400*500mm (L*H) - indoitura pe latura de 400 mm - latime indoitura 30 mm - fixare pe banci inclusa in pret

Număr anunț
DA26581077
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 POIANA LACULUI (CUI 29438174)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.294,20 RON
Valoare atribuită
3.294,20 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.294,20 RON

din 3.294,20 RON estimat