Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile se vor presta pe raza comunei Plopiș, pe o distanță mai mică de 50 km. Numărul de metri cubi achiziționați este estimativ, plata finală către prestator se va realiza pe baza documentelor justificative intocmite (avize de insotire), din care va rezulta numărul total de metri cubi de masă lemnoasă transportată.
- Număr anunț
- DA26591283
- Autoritate contractantă
- Comuna Plopis (CUI 4291956)
- Furnizor / câștigător
- POTHORA AGROFOREST S.R.L. (CUI 42338172)
- Cod CPV
- 60000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.250 RON
- Valoare atribuită
- 16.250 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.