Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalare de copertine - CONF . TERASA , GARD POLICARBONAT,INVELITOARE TABLA, TRAPTA GRESIE , JGHEABURI - lucrare care va fi efectuata la sediul DAS Satu Mare. Termenul de executie 30 de zile începănd cu data de 19.10.2020

Număr anunț
DA26593744
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
Furnizor / câștigător
ALFABEN SRL (CUI 16789734)
Cod CPV
45421144-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.768,55 RON
Valoare atribuită
9.768,55 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.768,55 RON

din 9.768,55 RON estimat