Atribuită Cumpărare directă

Livrarea se va face la Complexul de Servicii Comunitare „Sf. Maria” Valenii de Munte, cu sediul in loc. Valenii de Munte, str. Berceni, nr. 44, jud. Prahova, cod postal 106400, Telefon/fax: 0244-282.597. Factura fiscala va fi emisa cu datele Directiei Generale de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova, cu sediul în loc. Ploiesti, Sos. Vestului, nr. 14-16, jud. Prahova, Cod fiscal nr. 9770267 , cu mentiunea pentru beneficiar : Complexul de Servicii Comunitare „Sf. Maria” Valenii de Munte.

Număr anunț
DA26592036
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
39224320-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.570 RON
Valoare atribuită
4.570 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.570 RON

din 4.570 RON estimat