Atribuită Cumpărare directă

Balanta de precizie Kern EHA 500-2, 500 g Balanta de precizie Kern EHA 500-2, cu capacitate maxima de cantarire de 500 g, functie de numarare si precizie de 0.01 g Balanta de precizie Kern EHA 500-2 cu platan din otel inoxidabil, ideala pentru utilizarea in laboratoare, scoli si universitati Program CAL pentru setarea rapida a acuratetei; greutatile externe de testare se comanda separat Platanul de dimensiuni mari, este realizat din otel inoxidabil si prezinta rezistenta la soc Dispune de afisaj luminos, precizie ridicata si design plat, compact si robust Pozitionare sigura datorita picioruselor de cauciuc reglabile in inaltime Platanul poate fi indepartat pentru o curatare facila a balantei Functionare simpla si optima prin intermediul a cinci taste Prevazuta cu ecran de contrast mare, usor de citit Certificatul de calibrare Kern DAkkS 963-127, optional, se comanda separat Producator Kern Tip De precizie Dimensiuni platan ø 105 mm Material platan Otel inoxidabil Unitati de masura dwt, ct, oz, gn , g Marcaj M (metrologizare) Nu Precizie 0.01 g Linearitate 0.03 g Reproductibilitate 0.03 g Temperatura maxima 40 °C Capacitate maxima de cantarire 500 g Calibrare Externa Timp de stabilizare 3 secunde Conditii ambientale de utilizare Temperatura ambientala minima: 5 °C Umiditatea maxima admisa: 80 % Afisaj Digital, cu inaltimea cifrelor de 22 mm Functii Functie de numarare Accesorii optionale Certificat DAkkS de calibrare Timp de incalzire 2 ore Alimentare 2 baterii AA 1.5 V Timp

Număr anunț
DA26588393
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.942,40 RON
Valoare atribuită
3.942,40 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.942,40 RON

din 3.942,40 RON estimat