Atribuită Cumpărare directă

104 perechi (1 pereche = 2 buc.) atele plastic 18,7 x 2,7 cm

Număr anunț
DA26594617
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526,24 RON
Valoare atribuită
526,24 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526,24 RON

din 526,24 RON estimat