Atribuită Cumpărare directă

1 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 5.00 X 0.01 RON fara TVA / buc 2 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 10.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 3 30869 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 1L buc 50.00 X 12.72 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA26592463
Autoritate contractantă
LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI (CUI 3860271)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.626,25 RON
Valoare atribuită
2.626,25 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.626,25 RON

din 2.626,25 RON estimat