Atribuită Cumpărare directă

Panou separator din Plexiglas de 3 mm, pentru banca scolara Dimensiuni: H= 50 cm L= 75 cm C

Număr anunț
DA26602047
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU VLAHUTA (CUI 4278655)
Furnizor / câștigător
YFF C MADI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17435832)
Cod CPV
39157000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.202 RON
Valoare atribuită
4.202 RON
Data publicării
17.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.202 RON

din 4.202 RON estimat