Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : - 1 buc. cupa frontala multifunctionala - 1 buc. set furci montabile pe cupa fata Cupele vor veni dedicate pentru tipul de buldoexcavator soliciatat.

Număr anunț
DA26596807
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
43200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat