Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA MILDE 8-SET 3 X 12.18 DOYATOR SAPUN LICHID 2 X 29.41 HARTIE PROSOP FIORE 2-SET 10 X 2.52 DEZINFECTANT MAINI HEXID 1L 1 X 41.18 SAPUN LICHID DERMOMED 1L 1 X 8.40 LAVETE BBC 5 X 0.84 BREF WC BILUTE 500GR 2 X 6.30 DEZINFECTANT SANYTOL 500ML 1 X 17.65
- Număr anunț
- DA26589802
- Autoritate contractantă
- Casa Corpului Didactic "Simion Mehedinti" Focsani (CUI 4350572)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204,59 RON
- Valoare atribuită
- 204,59 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.