Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80g Sky Copy 88032080 88068193 Top 50 11.6 Hartie cop A4 80g diverse 10 cul GP 100/top Top 5 17.1 Pastile autoadezive reutilizabile Apli White Tack 75g 60/set AL001111 11803 Buc 10 8.64 Ace gamalie 20gr Koores Cutie 10 1 Lipici solid 20g Kores KS873372 KO12202 Buc 10 3.77 Pioneze afisaj color D.rect 100/cut 009434 Set 10 2.24 Bloc desen A4 policromie Daco 170 BD417 Ecada 120 25401 Buc 2 3.78 Burete magnetic pt tabla magnetica D.rect Eva 110200 Buc 50 3.93 File protectie A4 55micro Esselte 56066 RP00222 100/cutie Set 5 30.8 Capsator 24/6 25 coli Noki SID S-7 capse 24/6-26/6 plastic DY000262 Buc 4 9.1 Mapa plastic cu buton A4 albastru DY001204 Buc 1 0.78 Mapa plastic cu buton A4 rosu DY001203 Buc 1 0.78 Mapa plastic cu buton A4 transparent galben D.rect 5530 007534 Buc 1 1.14 Mapa plastic cu buton A4 transparent verde D.rect 5530 007532 Buc 2 1.14 Carton 70*100 225g Woodstock verde Verde coala 1 3.74 Carton 70*100 250g Symbol mat PW coala 1 1.4 Agrafe birou 25mm color Memoris 100/cutie BV017121 Buc 5 1.4 Mina creion mecanic 0.5mm HB Rotring SO312650 RO505508 Buc 5 3 Carton duplex 70X100 alb-gri cerat 225gr/mp coala 20 0.92 Carton copiator A4 160g diverse cul pale IQ 100/top IQC416/P-RB01 Top 2 26.1 Carioci 12 culori Morocolor marker copii Jumbo 603JUMBO12 MC15518 Buc 1 9.7 Carton copiator A4 160g diverse cul intense IQ 100/top IQC416/I-RB02 Top 1 27.3 Textmarker Schneider Job 4/set 2992 S-1500 Set 2 8.49 Roller cu gel 0.7mm Pilot Frixion albastru termovolatil
- Număr anunț
- DA26594131
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.843,48 RON
- Valoare atribuită
- 4.843,48 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.