Atribuită Cumpărare directă

NR CRT DENUMIRE CANTITATE PRET F TVA 1 PARCHET EXPERT 12MM C33 5552 HITEOAK 19 82.35 2 IMBINARE PLINTA ESQ 603 PLATAN CALIFORNIA 10 7.39 3 OXID ALB 2 8.40 4 IMBINARE PLINTA ESQ 603 PLATAN CALIFORNIA 10 7.39 5 PARCHET EXPERT 12MM C33 5552 WHITEOAK 9 82.35 6 GAZON 250GR 4 12.61

Număr anunț
DA26602052
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,01 RON
Valoare atribuită
2.521,01 RON
Data publicării
17.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,01 RON

din 2.521,01 RON estimat