Atribuită
Cumpărare directă
PALNIE FILTRARE TIJA SCURTA Ø 90 MM, PALNIE FILTRARE TIJA SCURTA Ø 100 MM, PALNIE CANTARIRE 10 ML, Lame microscop, 26x76 mm, margini slefuite, grosime 1 mm, cutie / set 50 buc, CUTIE STOCARE LAME MICROSCOP 125X95 MM, LAMELE MICROSCOP 24x50 MM, LAMELE MICROSCOP 24x24 MM, TAVA/CUVA COLORARE SCHIEFERDECKER, MODELUL B DIN IMAGINE
- Număr anunț
- DA26636611
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,33 RON
- Valoare atribuită
- 240,33 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.