Atribuită
Cumpărare directă
DOCUMENTATII TEHNICE PENTRU INSCRIEREA IN CARTEA FUNCIARA , INCLUZAND IDENTIFICAREA IMOBILELELOR, PRIMA INSCRIERE SI DEZMEMBRARE - ALEI, PARCURI, SPATII VERZI, BLOCURI, GARAJE PENTRU CARTIER FLORILOR (S=25430MP) SI CARTIER ISR (S=21748 MP) DIN ORASUL RASNOV.
- Număr anunț
- DA26592274
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- Zamfir Bianca Florica - Expert tehnic judiciar (CUI 29309285)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.