Atribuită Cumpărare directă

Membrane filtrante millipore sterile, porozitate µm 0,45. Ø= 47 mm, ambalate in zig-zag, cod Merck-EZHAWG474- buc 100. Termenul de valabilitate al produselor: minim 12 LUNI de la data livrarii la DSP Bistrita-Nasaud. Produsele trebuie: sa detina marcajul european de conformitate CE; sa fie insotite de certificate de conformitate CE; sa fie insotite de de certificat de calitate. Produsele care nu respecta termenul de valabilitate sau caracteristicile cerute vor fi inapoiate ofertantului pe cheltuiala acestuia.

Număr anunț
DA26600500
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat