Atribuită Cumpărare directă

Mască protecție tip FFP3 fără supapă (model LT 2020 -APV3) Certificat CE 0370-42423-PPE/B (valabil pana in 2025) Fisa tehnica Declarație de conformitate UE cf Regulament 2016/425 privind echipamentul individual de protectie și de abrogare a Directivei 89/686/CEE Raport de testare

Număr anunț
DA26612090
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
INTERNATIONAL COMPETITIVE SOLUTION SRL (CUI 15257674)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat