Atribuită
Cumpărare directă
COMPONENTE – SISTEME SOLAR FOTOVOLTAICE 3720 Wp si 560 Wp 1 PANOU FOTOVOLTAIC Monocristalin – 310 W - 12 buc. 2. PANOU FOTOVOLTAIC Policristalin – 280 W - 2 buc. 3. Invertor-Charger Hibrid MPPT 5KVA / 48V- 80A 1 buc. 4 Invertor OFF-GRID 1000 w / 12V 1 buc 5. Incarcator solar VS2024 AU 1 buc 6. Baterie Solara cu gel 200 A//12V 8 buc 7 Baterie Solara cu gel 100 A//12V 1 buc 8 Kit Aluminiu - montaj 12 panouri la sol 1 buc 9 Auxiliare(sigurante, cabluri, tablouri) 1 buc. Modalitati de plata: PLATA - 100% Componente cu OP pe baza facturii emise Livrarea si instructaj de montaj – maxim 30 zile de la efectuarea platii Marfa va fi livrata cu fise tehnice ,certificate de conformitate si certificate de garantie, in limba romana. GARANTIE COMPONENTE – 10 Ani – Panourile Fotovoltaice - 1 An - Invertoare , Baterii solare cu ge
- Număr anunț
- DA26609672
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AUTO (CUI 5010080)
- Furnizor / câștigător
- RADIANCE ENERGY STAR SRL (CUI 32587940)
- Cod CPV
- 09331200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.831,93 RON
- Valoare atribuită
- 39.831,93 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.